English (United Kingdom)Čeština (Česká republika)


V nabídce nově chrániče podpatků.

V nabídce najdete nově baletní špičky Bloch za skvělé ceny.

Profesionální špičky Bloch

Firma JFDance ji delší dobu spolupracuje baletním souborem Státní opery Praha při zabezpečení obuvi pro profesionální část souboru (zejména pro slečnu Zuzanu Hvízdalovou). Tito skvělí tanečníci používají značku Bloch, která je naprostou špičku ve svém oboru. Spolupráce se osvědčila a tak nově přinášíme v naší nabídce tyto špičkové špičky i pro širokou veřejnost.

altB-Morph jsou špičky pro pokročilé studenty a profesionály. Mají širokou platformu, která podporuje a stabilizuje kotník a tanečníkům nabízí dostatečnou plochu pro držení rovnováhy. Díky technologii TMT je možné špičky po zahřátí natvarovat přesně podle potřeb tanečníka. Špičky jsou dodávány ve třech šířkách.

altSynergy 3/4 jsou špičky pro pokročilé studenty a profesionály. Podpora chodidla je 3/4, což umožňuje větší flexibilitu na pointe. Má pevnou podporu pro prsty, snižuje hlučnost a dobře se přizpůsobí chodidlům. Špičky jsou dodávány ve třech šířkách.