Vrácení, výměna, reklamace

Pokud jste z jakéhokoliv důvodu nespokojeni se zakoupeným zbožím (například jste nezvolili správnou velikost obuvi) a uzavřeli jste kupní smlouvu na dálku (například jste nakoupili v našem e-shopu), máte právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do čtrnácti dnů od převzetí zboží. V takovém případě vám vrátíme peníze nebo zboží vyměníme za jiné.

Zboží vracejte nepoužité, čisté, pokud možno v původním obalu a s veškerým příslušenstvím, dárky apod. V případě, že bude vrácené zboží nekompletní, nesoucí známky používání či poškozené, můžeme v souladu s § 458 odst. 1 občanského zákoníku vrácenou kupní cenu snížit o částku odpovídající škodě způsobené na vráceném zboží.

Náklady na dopravu zboží k nám nese spotřebitel. Zboží můžete poslat na adresu:

Jan Tománek
U Lípy Svobody 1
620 00 Brno
tel. 603 512 754 (uvádějte prosím i telefonní číslo)

Balík prosím neposílejte na dobírku. Zboží je možné vyměnit i osobně, a to vždy po předchozí domluvě (zavolejte Tomáši Olivovi na číslo 603 975 435). Ke zboží přibalte formulář na vrácení zboží, který můžete stáhnout zde.

V případě vrácení zboží vám peníze za toto zboží pošleme zpět nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Abychom mohli peníze vrátit, zašlete nám prosím číslo účtu. 

Reklamované zboží nám můžete doručit stejným způsobem jako v případě výměny či vrácení, společně s formulářem pro vrácení zboží. Reklamaci v souladu s občanským zákoníkem vyřídíme nejpozději do 30 dnů od jejího podání.

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.